Manav tezgahı yapımı

 

Manav Tezgahı Yapımı

Manavlarda bulunan tezgahlar halkın ürünleri seçerken kolaylıkla erişmesini sağlamak aynı zamanda şık bir tasarım gerektiren tezgah çeşitleridir. Manav tezgahları tek katlı ve istenirse birden çok katlı üretile bilirler. Kaliteli ahşap malzemeden yapılması kullanım ömrü olarak verimi artıracaktır. 1. sınıf malzeme dışında profesyonel işçilik gerektirmektedir.

Eskitme görünüme sahip olan tezgahlar oldukça hoş bir görünüme sahiptirler. Mekana ve yere göre ölçüleri alınmalı tam bulunduğu konuma göre dizayn edilmelidir. Gerekli alanlarda meyve ve sebzelerin görünümlerine katkı sağlamak amacıyla aynalar takılmaktadır. Bu ürünlerinize ayrı bir hava katmaktadır.

Ayrıca bir çok tezgah çeşitleri mevcuttur. Manav tezgahları olarak bilinse de kuru yemişlik, bakliyat ve şarküteri gibi yerlerde de bu tezgahlar kullanılmaktadır. Marketinize ve manavınıza önem verenler için en uygun fırsatlarla sizlere manav tezgahı yapımı sağlamaktayız.

En şık ve kaliteli manav reyonları yapımı için bizlere ulaşınız. Manav reyonu ustalık gerektirir. Hızlı ve pratik montaj üretim sürecinin ardından en önemlisidir. Montaj uygun şekilde ve zamanında olması bizim için önemlidir.

Sizlerde ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz bizlere ulaşabilir fiyat ve üretim süreci hakkında aklınıza takılanları bizlere sorabilirsiniz.

FİYAT ALMAK İSTİYORUM?